Wedstrijdprogramma


  D'n Dijck
  Kraftwell teams


Verjaardagen

 22-09 Fred Hoogervorst
 22-09 Leane Compagne-Spaling
 22-09 Mark Brouwers
 23-09 Iris Pullens
 24-09 Wessel Beer
 28-09 Louis Koster
 28-09 Rick Hoogerbrug

LOTENVERKOOP GROTE CLUBACTIE MOET BETER!GroteClubHartDe verkoop van loten voor de Grote Clubactie valt nog erg tegen. Loten kunnen nog gekocht/verkocht worden tot 18 november. Bij deze een oproep om, als je nog geen loten hebt gekocht, dit alsnog te doen. Vanzelfsprekend zij we helemaal blij als je je inzet om loten voor onze vereniging te verkopen. De opbrengst hiervan is belangrijk voor onze vereniging, hier kunnen we leuke activiteiten door organiseren.


Loten kunnen in D'n Dijck bij Toos gekocht worden. De mini's (CMV) en Jeugd verkopen loten via Verkoopboekjes. Mini's en Jeugd worden opgeroepen ingevulde verkoopboekjes bij Toos in te leveren.


Ook kunnen on-line loten worden gekocht. Dit is heel simpel en kost je nauwelijks tijd. Dit kan via de volgende link (klik daarna op de button Steun ons)

 

http://www.clubactie.nl/actie/KraftwellSymmachiaRoosendaal/BestuurKraftwellSymmachia